شبانه روز با شما هستیم  
  • شماره تماس  3510-021

انتقادات و پیشنهادات خودرا با ارسال یک ایمیل به آدرس   Bazrasi@3510.ir  به ما اطلاع دهید.       با تشکّر از شما

  • تلفن همراه   86 66 111 - 0912
 

94/12/11 - دومین شهر ترافیکی ایران در سال ٩٥ میزبان نمایشگاه خودرو خواهد بود

دومین شهر ترافیکی ایران در سال ٩٥ میزبان نمایشگاه خودرو خواهد بود

کلان شهر ارومیه ، دومین شهر ترافیکی ایران با جمعیتی بالغ بر یک میلیون هشتصد هزار نفر سال آینده میزبان نمایشگاه بین المللی خودرو ، قطعات و صنایع وابسته آذربایجان غربی خواهد بود.

علیرضا عاجزی مدیر برگزاری این نمایشگاه با اعلام این خبر افزود این نمایشگاه ازتاریخ 16 شهریورماه 95 به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی ارومیه برپاخواهد شد.
به گفته وی این نمایشگاه در دو بخش خودرو و قطعات درفضای بالغ بر 12 هزار متر مربع دایر خواهد گردید.وی افزود مهم ترین زمینه فعالیت مشارکت کنندگان در این نمایشگاه سازندگان و وارد گنندگان خودروهای سبک و سنگین ، تولید کنندگان و واردگنندگان قطعات و لوازم جانبی ، شرکت های خدماتی ، بیمه و... خواهد بود.
ایشان بااشاره به قابلیت ها و ظرفیت های اقتصادی استان آذربایجان غربی افزود: این استان به صورت مستقیم و غیر مستقیم با چهار کشور دارای مرز و گمرک می باشد که این مهم باعث رشد و رونق این نوع نمایشگاهها دراستان شده است.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد باتوجه به شرایط جدید در اقتصاد کشور و رفع تحریم ها ، توسعه صادرات ، این نمایشگاه از رونق  و رشد چشم گیری نسبت به دوره های گذشته برخوردار باشد .

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه حضور دراین رویداد مهم میتوانند با شماره تماس  24 00 24 35-051 و همراه 3001 501 0939 تماس حاصل فرمایند.

 

منبع: عصرخودرو

بالا