شبانه روز با شما هستیم  
  • شماره تماس  3510-021

انتقادات و پیشنهادات خودرا با ارسال یک ایمیل به آدرس   Bazrasi@3510.ir  به ما اطلاع دهید.       با تشکّر از شما

  • تلفن همراه   86 66 111 - 0912
 

درباره ما

گسترش استفاده از خودروهای شخصی موجب شده در بسیاری از جوامع صنعتی وجود خدمات امداد خودرو بیش از پیش به عنوان یک نیاز مطرح گردد و همواره حمل و نقل خودروهای صفر، دارای نقص فنی و یا صدمه دیده بعد از تصادف، یکی از مهمترین مسائل مطرح بوده که طی سالهای گذشته با استفاده از جرثقیل حمل خودروهای آسیب دیده انجام میشد، اما مشکل مهمی که در این بین وجود داشت آسیب دیدن بیشتر خودرو در هنگام حمل بود. چون تمامی خودروها فقط به دلیل تصادف نبوده که از حرکت باز می مانند.

 آقای محمد بیک زاده، مالک و مدیر موسسه جرثقیل و خودروبر امداد که دهها سال به کار اجاره جرثقیل ویژه حمل اتومبیل اشتغال داشتند با توجه به اینکه از نزدیک با مسائل و مشکلات این کار آشنایی داشتند تصمیم به طراحی و تولید دستگاهی نمودند که در هنگام حمل آسیبی به اتومبیل وارد نکند و هزینه ای اضافه بر هزینه های خسارت وارده به خودرو، ایجاد نشود.

ایشان در سال 1371 موفق به ساخت دستگاه خودروبر شدند و برای آزمایش آن و اطلاع از مشکلات احتمالی مدتی به صورت خصوصی از آن استفاده و سپس در سال 1372 به عنوان اختراعی تازه با شماره 25124 به ثبت رساندند.

اکنون این موسسه ( امداد خودرو 3510 ) با بهره گیری از این اختراع ویژه در صنعت حمل خودرو به بهترین و سریعترین نحو ممکن و فقط با یک تماس به حمل خودروی رانندگان محترمی

می شتابد که اتومبیل آنها دچار سانحه یا نقص فنی شده و بدون آنکه آسیب مضاعفی به اتومبیلشان وارد شده و متحمل هزینه های بیشتری شوند، حمل و به مقصد می رساند.

اهمیت خدمات این شرکت به لحاظ طرف قرارداد بودن با بسیاری از شرکت های معتبر واردکننده خودرو پس از تحویل خودرو به مشتریان می باشد که طی سالهای آینده نیز ادامه خواهد یافت و سرخط زنجیره خدمات پس از خرید یک خودرو و خدمات فوریتی و ویژه به حساب می آید.

 

در این راستا امداد خودرو 3510 با امید به پرودگار متعال و با هدف ارائه خدمات اعزام خودروبر تلاش میکند که خدمات حمل خودرو را به صورت شبانه روزی در سراسر کشور با همکاری و همراهی تمامی شهروندان و شرکت های طرف قرارداد به انجام برساند.

 

 (تمامی تلاش ما برای دستیابی به کسب رضایت مشتریان به عنوان صاحبان خودرو  و ارائه خدمات حمل خودرو با دقت عمل بیشتر است)

 

                  

بالا