حمل خودرو در گذشته !

در چند دهه ی گذشته خدمات نقل و انتقال خودرو به مراتب سخت تر – پر هزینه تر و با زیان بیشتری نسبت به دوره ی حال ما همراه بوده است. تا قبل از ساخت و تجهیز کردن انواع جرثقیل در سراسر دنیا تنها می توان گفت خودروها یا با انواع قطار ها و یا کشتی ها برای مسافت های طولانی جا به جا می شدند و یا در مسافت های نزدیک با شرایط سخت تری تعمیرکار خودرو به محدوده مورد نظر ماموریت میافت! حال تصور کنید خودروی تعمیری به یک قطعه ی بزرگ برای تعویض و تنظیم مجدد نیاز داشت! فاجعه ی غمناکی است.

انتقال خودرو در زمان حال …

گذشته ها گذشته و تصور شرایط سخت دیروز نیز دردناک است.

امروزه انواع جرثقیل سبک و سنگین | کامیون ها و کامیونت ها | خودروهای کِشنده و بسیاری دیگر برای خدمات نقل و انتقال خودرو موجود می باشند که می توانند به مراتب هزینه هایی متفاوت و سطح امنیت متفاوتی را برای صاحبان خودرو فراهم آورند. دیگر ما در گذشته سپری نمی کنیم و همواره تنوع خودروهای امروزی بسیار بیشتر است پس طبیعی به نظر می رسد انتقال خودرو با شرایط و مدل خودرو در ارتباط باشد!

امداد خودرو ۳۵۱۰ و اختراع کفی خودروبر!

در ایران خدمات حمل خودرو کمی متفاوت است!

انواع خدمات در سراسر کشور با تجهیزات بسیار سطحی و همچنین بدون دانش و تخصص فنی در این زمینه فعالیت میکنند و شرکت ها و مجموعه های بسیار کمی در این زمینه با منابع و تجهیزات پیشرفته کسب و کار خود را جلا می دهند. امداد خودرو ۳۵۱۰ یک نمونه از این دسته مجموعه هاست که با متکی بودن به تجربه و دانش فنی به ساخت کامیونت های کفی اتوماتیک پرداخت و آن را در سال ۱۳۷۲ به نام محمد بیک زاده و شماره ثبت : ۲۵۱۲۴ ثبت کرد!

تجهیزاتی پیشرفته و خدماتی بی نظیر

این مسیر ابتدای راهی طولانی برای پیشرفت در این زمینه و تنوع دادن به صنعت حمل و انتقال خودرو در کشور بود! در این نوع از جا به جایی، یک کامیونت به همراه یک کفی با جک های هیدرولیکی و پنوماتیک به صورت اتوماتیک (به اصطلاح : کفی خودروبر یا خودرو سوار گفته می شود.) به حالت سطح شیب دار درآمده و انواع خودرو های سبک و سنگین به روی آن هدایت می شوند.

مزایای استفاده از کفی خودروبر :

  • حمل خودرو به صورت تکی جهت تمرکز بیشتر هنگام بستن خودرو به کفی
  • عدم صدمه رسانی به جهت های مختلف خودرو هنگام بارگیری
  • بارگیری و انتقال خودرو در هر زمان و شرایط راه های شهری

دیگر تجهیزات این مجموعه :

این مجموعه برای فراهم کردن رفاه حال همه ی مشتریان، خود را به سایر تجهیزات مجهز کرده و دارای تعدادی یدک کش چرخگیر و زنجیری می باشد. این خودروهای کِشنده می توانند در سریع ترین زمان ممکن تمامی خدمات درون شهری را بر عهده گرفته و با هزینه ای منصفانه انجام دهند.